30 hour Online Ayurvedic Living Course30 Saat ONLINE Ayurveda ile Yaşama Sanatı Programı

Ayurveda’ya giriş olarak tanımlanabilecek bu atölye herkese açık bir tanışma atölyesi.

Ayurvedik yaşam biçimini günlük hayata geçirebilmek için bilgiler içereceği gibi ayurveda felsefesine de kursta yer verilecektir.

30 saat sonunda katışımcılar kendi doğum ve şu anda var olan Dosha’larını tanımlayabilecek, Dosha dengelemek için neler yapılacağını öğrenebilecek, yiyeceklerin niteliklerini ve hangi beden tipine hangi yemeklerin iyi gideceğini anlayabilecek, ve en önemlisi Ayurveda bilimi ile bu evrenin döngüsünde nasıl önemli bir yeri olduğunu anlayacak.

Program Zoom üzerinden Online olarak gerçekleştirilecektir

TARİH : 30/31 Ocak, 13/14&27/28 Şubat, 2021
SAAT : 12:00-16:00
ÜCRET : 1700 TL

Program herkese açıktır.
İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

Sine Ozsoy- Love :
2005 yılında uzun zamandır tekrarlayan bir bağışıklık sistemi hastalığının son aşamalarında Ayurveda ile tanıştı ve bir daha geriye bakmadan kendini Ayurveda ilmine ve dehasına emanet ederek hastalığından kurtuldu. 2010 yılında hocası Vaidya (Dr.) Atreya Smith ile 600 saatlik Ayurvedik yaşama sanatı kursunu başarıyla bitirdikten sonra 500 saatlik Dravyaguna ( Ayurvedik farmakoloji) kursunu bitirdi. O günden bu yana Ayurvedik danışmanlık yaptığı gibi Anadolu coğtafyasının bize sunduğu zengin yemek kültürünü Ayurvedik prensipler ile pişirerek ‘Ayurvedik Lezzetler ve Bilgiler’ adlı FB sayfasına katkıda bulunuyor. Yoga Dergisinde ve YogaUni’de düzenli yazıar yazan Sine Ozsoy Ayurvedik Lezzetler ve Bilgiler üzerine kitabını hazırlıyor. Ayurvedik yaşam biçimini gönülden benimsemiş ve Ayurvedik yaşam biçiminin verdiği bilgileri artırarak hem öğrenci hem danışman olarak hayatına devam ediyor. Sine, aynı zamanda sertifikalı bir Iyengar Yoga hocası.

Detay ve kayıt için Yogasala’yı kontakt edin

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.